Spotkanie Tychy 71 vs Znicz Pruszków zakończone wynikiem 2-1

Tychy 71 vs Znicz Pruszków wynik 2-1. W dniu 2023-10-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Tychy 71 a Znicz Pruszków.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tychy 71 a Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: S. Nagamatsu 27' 0-1 J. Wojcicki J. Budnicki 51' 1-1 W. Zytek D. Rumin 80' 2-1 N. Nedic

Żółte kartki Tychy 71: N. Nedic 35' J. Budnicki 45' W. Zytek 65' P. Mikita 89' M. Szpakowski 90' M. Kikolski 90' K. Skibicki 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Grudzinski 53' P. Moskwik 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Tychy 71 stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec natomiast Znicz Pruszków podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Miedz Legnica.

Wierni kibice śledzą potyczki ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak między innymi N. Nedic M. Grudzinski nierzadko zaserwowały swoim entuzjastom mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie trafiamy na wspaniałe gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Interesujące walki pomiędzy drużynami są zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Tychy 71 oraz Znicz Pruszków jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.