Mecz pomiędzy Chrobry Głogów i Znicz Pruszków dnia 2023-11-06 17:00 na obiekcie Stadion GOS: 1-0

W emocjonującym spotkaniu ligowym pomiędzy Chrobrym Głogów a Zniczem Pruszków padł wynik 1-0 na korzyść gospodarzy. Mecz odbył się na Stadionie GOS w ramach 14. kolejki I Ligi. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej. Decydujący gol padł w drugiej połowie, co zapewniło Chrobremu Głogów pełną pulę punktów. Kolejne emocje czekają nas już wkrótce na boiskach ligowych.

Relacja z meczu Chrobry Głogów - Znicz Pruszków

Mecz pomiędzy drużynami Chrobry Głogów i Znicz Pruszków odbył się na stadionie GOS, w ramach 14. kolejki I ligi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 dla gospodarzy. Mecz odbył się dnia 6 listopada 2023 roku o godzinie 17:00.

W 82. minucie meczu to właśnie M. Lebedyński zdobył bramkę na prowadzenie dla Chrobrego Głogów, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo. Asysty przy tej bramce nie odnotowano.

W trakcie spotkania sędzia M. Piszczelok pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Dla gospodarzy kartki otrzymali M. Ozimek (19'), G. Estigarribia (38'), M. Lebedyński (43') oraz A. Bogusz (49'). Dla drużyny przeciwników kartki żółte nie zostały wyznaczone.

Mecz nie został zdominowany przez zbyt dużą ilość kartek, a emocje towarzyszyły przede wszystkim zaciętym starciom na boisku. Nie odnotowano również żadnych czerwonych kartek dla żadnej z drużyn.

Najbliższe mecze dla Chrobrego Głogów to starcia z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk. Natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Wisłą Płock, Odrą Opole oraz Resovią Rzeszów.