Spotkanie Znicz Pruszków - Motor Lublin, wynik 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Znicz Pruszków a Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2023-04-08 12:45 na stadionie Stadion Znicza odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków i Motor Lublin.

Gole strzelali: M. Król 38' 0-1 M. Grudziński 67' 1-1 F. Wójcik 83' 1-2

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Żółte kartki Motor Lublin: B. Zbiciak 35' M. Gasior 42' M. Gasior 45' F. Luberecki 62' M. Cichocki 71'

Czerwone kartki Motor Lublin: M. Gasior 45'

Główny arbiter spotkania to P. Idzik. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Znicz Pruszków stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Motor Lublin z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków.

Dzisiaj oddani fani futbolu śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak B. Zbiciak raz za razem zapewniły wyborowym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są zajadłe, rzadko okazuje się definitywnie, że mecze nie są interesujące. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East. Znicz Pruszków oraz Motor Lublin i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Znicza.