zniWigry Suwałki vs Znicz Pruszków, wynik spotkania: 1-1

Pierwsza połowa meczu między Wigry Suwałki i Znicz Pruszków zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-09-11 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Wigry Suwałki a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: L. Hrnčiar 84' 0-1 P. Pierzchała 87' 1-1

Żółte kartki Wigry Suwałki: M. Labojko 25' B. Pretnik 79'

Żółte kartki Znicz Pruszków: B. Krecichwost 51' J. Ostrowski 73' M. Gabrych 88'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Gawęcki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wigry Suwałki zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Śląsk Wrocław II natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

Wierni kibice futbolu śledzą starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak M. Labojko B. Krecichwost systematycznie gwarantują wspaniałym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Obserwujemy książkowe gole czy asysty, bezwzględne faule dodające smaczku całemu wydarzeniu. Walki między drużynami futbolowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania męczą. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Wigry Suwałki i Znicz Pruszków w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.