Mecz Stal Rzeszów vs Znicz Pruszków dnia 2024-04-07 16:00: 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i Znicz Pruszków, rozegrany na Stadionie Stal, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Spotkanie w ramach 26. kolejki I ligi przyniosło emocjonującą rywalizację, która ustawiła losy meczu już do przerwy, kiedy to Stal prowadziła 2-0. Mecz odbył się 7 kwietnia o godzinie 16:00, a relację prezentujemy poniżej.

Relacja z meczu: Stal Rzeszów - Znicz Pruszków

Wczorajszy mecz pomiędzy Stal Rzeszów a Znicz Pruszków, który odbył się na Stadionie Stal, dostarczył kibicom wiele emocji. Gospodarze okazali się lepszą drużyną, zwyciężając 2-0.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:00. Już w 37. minucie J. Diaz otworzył wynik spotkania, zdobywając bramkę po asyście S. Thilla. Stal Rzeszów prowadziła 1-0. Chwilę później, bo w 43. minucie, A. Bukowski podwyższył prowadzenie dla gospodarzy, ponownie przy asyście Thilla. Wynik na tablicy wynosił 2-0 do przerwy.

Druga połowa meczu była bardziej wyrównana. W 73. minucie M. Grudzinski zdobył bramkę dla Znicza Pruszków, zmniejszając różnicę i ustalając wynik spotkania na 2-1. Mimo starań gości, nie udało im się doprowadzić do wyrównania.

Na boisku nie obyło się także bez kartek. Już w 6. minucie J. Diaz otrzymał żółtą kartkę, a kolejne kartki dla gospodarzy zobaczyli K. Wachowiak (46') oraz A. Bukowski (71'). Z kolei w drużynie gości M. Krajewski (35') i W. Nowak (84') zostali ukarani żółtymi kartkami.

Warto zaznaczyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki w trakcie tego meczu.

Stal Rzeszów po zwycięstwie ma teraz przed sobą trudne spotkania z Resovią Rzeszów, Podbeskidziem oraz Zagłębiem Sosnowiec. Natomiast Znicz Pruszków zmierzy się kolejno z Tychami 71, Wisłą Kraków oraz Arką Gdynia.