Znicz Pruszków kontra Polonia Warszawa, wynik meczu 1-0

W dniu 2023-03-11 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków oraz Polonia Warszawa.

Pierwsza część spotkania między Znicz Pruszków i Polonia Warszawa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: S. Nagamatsu 32' 1-0

Żółte kartki Znicz Pruszków: Y. Tkachuk 41'

Żółte kartki Polonia Warszawa: B. Biedrzycki 64' F. Balcewicz 90'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Znicz Pruszków zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Polonia Warszawa zmierzy się z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków.

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące starcia ligi II Liga - East. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Y. Tkachuk B. Biedrzycki wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Potyczki między graczami bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki statyczne. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Znicz Pruszków i Polonia Warszawa i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Znicza.