Mecz Znicz Pruszków - Sokół Ostróda zakończony wynikiem 3-2 na stadionie Stadion Znicza dnia 2021-09-18 14:00

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Znicz Pruszków a Sokół Ostróda wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2021-09-18 14:00 na stadionie Stadion Znicza rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy Znicz Pruszków a Sokół Ostróda.

Gole strzelali: S. Nagamatsu 4' 1-0 J. Ostrowski 39' 2-0 L. Hrnčiar 72' 3-0 P. Skórecki 83' 3-1 P. Skórecki 85' 3-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Bochenek 51'

Żółte kartki Sokół Ostróda: E. Dzieciol 33' P. Skorecki 48' F. Dymerski 79' M. Staniszewski 90'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Znicz Pruszków stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca oraz Wisła Puławy. Kolejno natomiast Sokół Ostróda z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg oraz Śląsk Wrocław II.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą starcia, które startują w lidze II Liga - East. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak M. Bochenek E. Dzieciol nieraz zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to mecze drętwe. Obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Znicz Pruszków oraz Sokół Ostróda z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Znicza.