Na obiekcie Stadion Znicza odbył się mecz między Znicz Pruszków i Radunia Stężyca: 2-2

Znicz Pruszków - Radunia Stężyca, wynik 2-2. W dniu 2021-10-01 16:00:00 +0000 +0000 na stadionie Stadion Znicza odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków i Radunia Stężyca.

Pierwsza połowa meczu między Znicz Pruszków i Radunia Stężyca zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: L. Kosakiewicz 42' 1-0 D. Piotrowski 53' 1-1 M. Gabrych 56' 2-1 W. Luczak 65' 2-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Kaliniec 77' M. Baran 79' M. Bochenek 90'

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 41' S. Deja 43'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Znicz Pruszków stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Radunia Stężyca z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków.

Wierni kibice śledzą fascynujące poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak S. Kaliniec D. Bashlay raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Regularnie zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule zakończone żółtym kartonikiem zapewniające smaczku całemu widowisku. Walki między graczami z ligi są bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się, że potyczki przynudzają. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych iprzeglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Znicz Pruszków i Radunia Stężyca oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Znicza.