Dnia 2022-05-22 10:30 na obiekcie Stadion Znicza odbył się mecz Znicz Pruszków vs Pogoń Siedlce - 0-1

Znicz Pruszków vs Pogoń Siedlce, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków i Pogoń Siedlce wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-05-22 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków i Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: W. Trochim 33' 0-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: W. Nowak 9' S. Nagamatsu 32' I. Lewczuk 45' M. Bochenek 54' M. Mozdzen 79' K. Niewiadomski 89'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: B. Wicenciak 19' M. Wichtowski 30' R. Majewski 81' P. Misiak 88'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Pogoń Siedlce z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak W. Nowak B. Wicenciak niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są zajadłe, nie często bywa, że są to widowiska mało interesujące. Regularnie zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule zakończone czerwoną kartką dodające pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych iprzeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Znicz Pruszków i Pogoń Siedlce z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Znicza.