Polonia Warszawa - Znicz Pruszków, wynik meczu - 1-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Polonia Warszawa a Znicz Pruszków wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-08-11 17:30 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 5 pomiędzy Polonia Warszawa a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: W. Nowak 75' 0-1 Ł. Piątek 89' 1-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: J. Majsterek 29' W. Fadecki 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: K. Pomorski 25' W. Nowak 68'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Myszka. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Polonia Warszawa stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin.

Wierni kibice z zapałem śledzą starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Ciekawe piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak J. Majsterek K. Pomorski raz za razem zapewniają wyśmienitym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Nieustannie zdarzają się niezwykłe asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż potyczki przynudzają. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Polonia Warszawa i Znicz Pruszków jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.