Mecz Znicz Pruszków kontra Olimpia Elbląg, wynik końcowy 0-1

Dnia 2023-03-25 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 24 pomiędzy Znicz Pruszków a Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa meczu między Znicz Pruszków a Olimpia Elbląg zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: M. Gabrych 32' 0-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: Y. Tkachuk 31' D. Yukhymovych 73' M. Grudzinski 90'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Wierzba 10' P. Kazimierowski 20' D. Danilczyk 54' M. Gabrych 67' A. Stasiak 79'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia spotkania to P. Horożaniecki. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Znicz Pruszków stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Kalisz natomiast Olimpia Elbląg z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze jak Y. Tkachuk D. Wierzba niejednokrotnie zapewniły swoim stałym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, widowiskowe asysty oraz bramki dodające smaczku całemu widowisku. Potyczki między zawodnikami z ligi są zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to spotkania mało interesujące. Zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Znicz Pruszków i Olimpia Elbląg jak ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Znicza.