Mecz Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków na obiekcie Stadion Znicza dnia 2022-08-14 10:00 - wynik końcowy 2-1

W dniu 2022-08-14 10:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków oraz Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: M. Firlej 6' 1-0 S. Nagamatsu 28' 2-0 B. Purcha 79' 2-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Grudzinski 31' K. Pomorski 49'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 43' T. Pranica 89'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Znicz Pruszków stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków.

Fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Grudzinski M. Bartkow wielokrotnie zaserwowały wyborowym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Ustawicznie zdarzają się bezlitosne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami są bardzo zagorzałe, rzadko bywa, iż widowiska męczą kibica. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania sportowe ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Znicza.