Spotkanie Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków zakończone wynikiem 1-2

W miniony weekend odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów a Znicz Pruszków. Spotkanie odbyło się na Stadionie Stal w ramach 18. kolejki I ligi. Po emocjonującej rywalizacji zwycięstwo odnieśli goście, pokonując gospodarzy rezultatem 2-1. Mecz zakończył się remisem 0-0 po pierwszej połowie, jednak w drugiej części Znicz Pruszków zapewnił sobie zwycięstwo, zdobywając dwa gole.

Mecz pomiędzy drużynami: Resovia Rzeszów vs Znicz Pruszków

W niedzielnym wieczorze na Stadionie Stal w Rzeszowie odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami piłkarskimi: Resovia Rzeszów i Znicz Pruszków. Spotkanie to miało miejsce w ramach 18. kolejki I Ligi. Sędzią głównym meczu był Paweł Malec z Polski.

W pierwszej połowie meczu żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki, co utrzymywało wynik na poziomie 0-0 do przerwy.

W 54. minucie spotkania to goście, Znicz Pruszków, wyszli na prowadzenie za sprawą K. Tabary, który wykorzystał okazję i wpakował piłkę do bramki, ustalając wynik na 0-1. Jednak Resovia Rzeszów szybko odpowiedziała, wyrównując wynik za sprawą M. Urynowicza w 59. minucie. Mecz zapowiadał się emocjonująco, a zwycięska bramka padła dopiero w doliczonym czasie gry. T. Proczek strzelił bramkę dla Znicza Pruszków w 90. minucie, ustalając tym samym wynik na 1-2.

W trakcie meczu zawodnicy obu drużyn otrzymali żółte kartki. M. Gorski, M. Urynowicz oraz K. Ibe-Torti z Resovia Rzeszów, a także J. Wawszczyk i D. Yukhymovych z Znicz Pruszków zostali ukarani przez sędziego.

Niestety, emocje sięgnęły zenitu w 88. minucie, kiedy to M. Gorski z Resovia Rzeszów otrzymał drugą żółtą kartkę, co skutkowało czerwoną kartką i w konsekwencji wyrzuceniem z boiska.

Wynik 1-2 na korzyść Znicza Pruszków sprawił, że drużyna ta może z optymizmem patrzeć na kolejne spotkania. Następne mecze dla Resovia Rzeszów to konfrontacje z Odra Opole, Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec, natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Podbeskidzie, Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk.