Hutnik Kraków vs Znicz Pruszków, wynik meczu - 1-0

Hutnik Kraków vs Znicz Pruszków 1-0. Dnia 2022-05-14 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Hutnik Kraków oraz Znicz Pruszków.

Pierwsza część spotkania między Hutnik Kraków a Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Kitliński 42' 1-0

Żółte kartki Hutnik Kraków: M. Kitlinski 49' L. Skrzypek 87' A. Jurkowski 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny sędzia spotkania to D. Kruczyński. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Hutnik Kraków stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz . Kolejno natomiast Znicz Pruszków podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo kibiców śledzi bardzo ciekawe poczynania w lidze II Liga - East. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo M. Kitlinski nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wiele emocji. Wspaniałe walki między piłkarzami bywają zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki statyczne. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, wspaniałe gole i asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Hutnik Kraków oraz Znicz Pruszków oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Suche Stawy.