Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław II, wynik spotkania - 0-1

Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław II 0-1. W dniu 2022-05-07 16:00 na stadionie Stadion Znicza rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Znicz Pruszków oraz Śląsk Wrocław II.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Znicz Pruszków a Śląsk Wrocław II zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: S. Bergier 48' 0-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Mozdzen 40' M. Bochenek 48'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Znicz Pruszków stawi czoła Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu fanów futbolu śledzi interesujące starcia ligi II Liga - East. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak M. Mozdzen stale zapewniają wspaniałym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się nieustępliwe, rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Zdarzają się przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Znicz Pruszków oraz Śląsk Wrocław II jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Znicza.