Znicz Pruszków vs Stal Rzeszów, wynik spotkania - 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Znicz Pruszków oraz Stal Rzeszów wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-09-24 13:00 na stadionie Stadion Znicza rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Znicz Pruszków oraz Stal Rzeszów.

Gole strzelali: S. Lyczko 44' 0-1 S. Lyczko 57' 0-2 S. Nagamatsu 65' 1-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: P. Moskwik 33' Y. Tkachuk 38' W. Nowak 88'

Żółte kartki Stal Rzeszów: Adler 85'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Znicz Pruszków stanie naprzeciw Stal Stalowa Wola, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Wisla Krakow natomiast Stal Rzeszów z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak przykładowo P. Moskwik Adler nieustannie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż mecze przynudzają. Obserwujemy wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Znicz Pruszków oraz Stal Rzeszów oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Znicza.