Na obiekcie Stadion Znicza dnia 2022-04-09 13:00 miało miejsce spotkanie między Znicz Pruszków i Stal Rzeszów - wynik 1-1

Znicz Pruszków vs Stal Rzeszów, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Znicz Pruszków a Stal Rzeszów wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-04-09 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 27 pomiędzy Znicz Pruszków a Stal Rzeszów.

Gole strzelali: S. Nagamatsu 61' 1-0 P. Malecki 77' 1-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: L. Hrnciar 34' T. Proczek 42'

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Oleksy 60' F. Polowiec 90' K. Sadlocha 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Znicz Pruszków zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Stal Rzeszów podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów futbolu z entuzjazmem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców oraz napastników zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. L. Hrnciar P. Oleksy nieustannie zapewniają wyborowym fanom mnóstwo emocji. Zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się nader zajadłe, rzadko okazuje się, że są to potyczki drętwe. Ustawicznie zdarzają się nieczyste faule, widowiskowe gole czy asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Znicz Pruszków oraz Stal Rzeszów z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Znicza.