Mecz Sokół Ostróda vs Znicz Pruszków, wynik końcowy 2-2

Sokół Ostróda vs Znicz Pruszków, wynik końcowy 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sokół Ostróda a Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-04-02 14:00 na stadionie Stadion Sokoła Ostróda rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 26 pomiędzy Sokół Ostróda a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: I. Lewczuk 39' 0-1 Arturo Lías 74' 1-1 B. Kręcichwost 79' 1-2 S. Rogala 90' 2-2

Żółte kartki Sokół Ostróda: S. Rugowski 18'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Bochenek 23' S. Nagamatsu 25' K. Niewiadomski 85'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Pelka. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Sokół Ostróda stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy.

Bardzo często liczni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak S. Rugowski M. Bochenek raz za razem zaserwowały kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze usypiające. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Sokół Ostróda i Znicz Pruszków z ligi II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Sokoła Ostróda.