Mecz pomiędzy Radunia Stężyca oraz Znicz Pruszków dnia 2022-04-16 13:00 na obiekcie Gminny Stadion Sportowy - 5-0

Radunia Stężyca kontra Znicz Pruszków, wynik 5-0. Dnia 2022-04-16 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Radunia Stężyca a Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Radunia Stężyca a Znicz Pruszków wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Gole strzelali: R. Stępień 20' 1-0 J. Surdykowski 83' 2-0 D. Retlewski 87' 3-0 J. Surdykowski 88' 4-0 W. Łuczak 90' 5-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Miller 7' P. Szur 16' W. Luczak 17' J. Witek 70'

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Nagamatsu 32' L. Hrnciar 74' L. Hrnciar 78' G. Mendez 86'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Znicz Pruszków: L. Hrnciar 78'

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Radunia Stężyca zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków a Znicz Pruszków z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg oraz Ruch Chorzów.

Bardzo często fani z dużym zapałem śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Miller S. Nagamatsu nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają nader zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to spotkania mało interesujące. Obserwujemy niezwykłe asysty oraz gole, ostre sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania sportowe znanej ligi II Liga - East oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Radunia Stężyca i Znicz Pruszków oraz ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.