Znicz Pruszków kontra Górnik Łęczna, wynik spotkania 0-1

W dniu 2023-09-02 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Znicz Pruszków oraz Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa meczu między Znicz Pruszków i Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: E. Kryeziu 43' 0-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: F. Kendzia 45' M. Grudzinski 58' Y. Tkachuk 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Cisse 60' M. Gostomski 79'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Znicz Pruszków stawi czoła Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Stal Stalowa Wola. Kolejno natomiast Górnik Łęczna podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Cracovia Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak F. Kendzia S. Cisse stale sprawiają fantastycznym sympatykom mnóstwo przeżyć. Interesujące zmagania między piłkarzami bywają zażarte, bardzo rzadko okazuje się, iż są to potyczki usypiające. Bardzo często zdarzają się idealne bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe lubianej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Znicz Pruszków i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Znicza.