Na obiekcie Stadion Znicza miało miejsce spotkanie pomiędzy Znicz Pruszków i Górnik Polkowice - wynik 2-0

Znicz Pruszków vs Górnik Polkowice wynik meczu 2-0. W dniu 2022-08-28 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Znicz Pruszków a Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Znicz Pruszków i Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: P. Czarnowski 25' 1-0 M. Firlej 50' 2-0

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Żółte kartki Górnik Polkowice: T. Kolbon 79' M. Bojdys 86'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Znicz Pruszków zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce a Górnik Polkowice zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą interesujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak T. Kolbon nieprzerwanie gwarantują fantastycznym sympatykom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się bardzo zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to spotkania statyczne. Nieustannie trafiamy na widowiskowe asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać widowiska sportowe znanej ligi II Liga - East. Udział takich znanych zespołów jak Znicz Pruszków i Górnik Polkowice w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Znicza.