Na obiekcie Arena Lublin dnia 2022-09-04 11:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Motor Lublin i Znicz Pruszków: 0-0

W dniu 2022-09-04 11:00 na stadionie Arena Lublin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin i Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Motor Lublin a Znicz Pruszków wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Motor Lublin: L. Jagodzinski 69'

Żółte kartki Znicz Pruszków: P. Czarnowski 45' D. Yukhymovych 72' M. Mozdzen 90'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Motor Lublin zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi interesujące potyczki w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. L. Jagodzinski P. Czarnowski stale zapewniają fantastycznym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Obserwujemy książkowe asysty czy gole, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż potyczki nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Motor Lublin oraz Znicz Pruszków oraz ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Arena Lublin.