Dnia 2023-08-27 16:00 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbyło się spotkanie między Nieciecza oraz Znicz Pruszków zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2023-08-27 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza oraz Znicz Pruszków.

Pierwsza połowa meczu między Nieciecza i Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: A. Polyarus 23' 1-0

Żółte kartki Nieciecza: M. Wolski 39' B. Waclawek 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: D. Yukhymovych 22' T. Proczek 43' W. Nowak 82' M. Mleczko 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Znicz Pruszków: W. Blyszko 50'

Główny arbiter meczu to T. Wajda. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Nieciecza zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec natomiast Znicz Pruszków z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa oraz Stal Rzeszów.

Coraz częściej oddani fani śledzą potyczki w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak M. Wolski D. Yukhymovych raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się idealne bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką dodające pikanterii całemu widowisku. Niesamowite potyczki między piłkarzami są zażarte, nie często okazuje się koniec końców, iż potyczki nas nudzą. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Nieciecza i Znicz Pruszków w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.