Mecz Siarka Tarnobrzeg kontra Znicz Pruszków zakończony wynikiem 4-0 dnia 2022-07-16 15:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Znicz Pruszków wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-07-16 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki - 1 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: M. Stefanik 18' 1-0 K. Adamek 19' 2-0 B. Sulkowski 77' 3-0 S. Lewicki 90' 4-0

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg:

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Główny arbiter meczu - K. Iwanowicz. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Jastrzębie natomiast Znicz Pruszków z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą potyczki ligi II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak stale serwują kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się, że są to mecze nudne. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi II Liga - East oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Siarka Tarnobrzeg oraz Znicz Pruszków oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.