Polonia Warszawa - Znicz Pruszków, wynik meczu 0-1

Polonia Warszawa - Znicz Pruszków, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa spotkania między Polonia Warszawa i Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2023-09-16 13:00 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Polonia Warszawa a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: K. Pomorski 10' 0-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kowalski-Haberek 2' P. Tomczyk 60' M. Kolodziejski 63' M. Bajdur 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: T. Proczek 80'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia meczu to P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Polonia Warszawa zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Stal Stalowa Wola i Tychy 71.

Mnóstwo kibiców śledzi interesujące starcia ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak M. Kowalski-Haberek T. Proczek niejednokrotnie zapewniły swoim sympatykom mnóstwo wrażeń. Bardzo często natrafiamy na ostre sytuacje na faul, widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki między drużynami zdarzają się zagorzałe, rzadko bywa, że są to potyczki statyczne. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i przeglądać widowiska sportowe znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Polonia Warszawa i Znicz Pruszków i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.