Mecz między Znicz Pruszków oraz Kalisz zakończony wynikiem 2-0 na stadionie Stadion Znicza

Dnia 2022-09-10 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków oraz Kalisz.

Pierwsza część spotkania między Znicz Pruszków a Kalisz zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: M. Cegielka 9' 1-0 M. Firlej 59' 2-0

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Nagamatsu 40' K. Pomorski 81'

Żółte kartki Kalisz: M. Wysokinski 4' P. Giel 35' J. Wilczynski 89'

Czerwone kartki Kalisz:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Znicz Pruszków stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Kalisz z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Polonia Warszawa.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki ligi II Liga - East. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak S. Nagamatsu M. Wysokinski nieprzerwanie sprawiają wspaniałym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki między graczami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Obserwujemy wspaniałe asysty i gole, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Znicz Pruszków oraz Kalisz i ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Znicza.