Wisła Puławy - Znicz Pruszków, wynik spotkania 1-2

Pierwsza połowa spotkania między Wisła Puławy a Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-10-22 13:00 na stadionie Stadion MOSiR rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Wisła Puławy a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: M. Firlej 3' 0-1 M. Klichowicz 34' 1-1 P. Czarnowski 36' 1-2

Żółte kartki Wisła Puławy: P. Skalecki 18' L. Wiech 90' M. Klichowicz 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Cegielka 82'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Gawęcki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisła Puławy stawi czoła Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg oraz Radunia Stężyca.

Bardzo często wielu kibiców śledzi interesujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak P. Skalecki M. Cegielka raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Trafiamy na idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki między graczami okazują się nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż widowiska przynudzają. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion MOSiR.