Znicz Pruszków kontra Kotwica Kołobrzeg, wynik meczu 3-1

Znicz Pruszków kontra Kotwica Kołobrzeg, wynik końcowy 3-1. Dnia 2023-02-25 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 20 pomiędzy Znicz Pruszków a Kotwica Kołobrzeg.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Znicz Pruszków i Kotwica Kołobrzeg zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: D. Yukhymovych 3' 1-0 M. Cywiński 50' 1-1 J. Wójcicki 56' 2-1 M. Firlej 65' 3-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: D. Yukhymovych 41' S. Jannasz 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: L. Kosakiewicz 41'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny arbiter spotkania - D. Gawęcki. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Znicz Pruszków zmierzy się już z Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków natomiast Kotwica Kołobrzeg podejmie Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków.

Coraz częściej fani futbolu śledzą starcia, które startują w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak D. Yukhymovych L. Kosakiewicz wielokrotnie zapewniają fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami są zażarte, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że widowiska nas męczą. Stale trafiamy na nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Znicz Pruszków i Kotwica Kołobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Znicza.

Zainspiruj się tym artykułem o szczupłej sylwetce - Kliknij w ten link!