Zagłębie Lubin II - Znicz Pruszków, wynik spotkania: 1-5

Dnia 2023-03-05 11:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 21. Zmierzyły się Zagłębie Lubin II i Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zagłębie Lubin II a Znicz Pruszków wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-5.

Gole strzelali: J. Wojcicki 25' 0-1 J. Wojcicki 38' 0-2 M. Firlej 72' 0-3 M. Firlej 78' 0-4 P. Moskwik 80' 0-5 R. Adamski 90' 1-5

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: M. Posmyk 37' M. Bogacz 52'

Żółte kartki Znicz Pruszków: L. Boguslawski 44' M. Mleczko 89' P. Czarnowski 90'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pazdecki. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków a Znicz Pruszków podejmie Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi M. Posmyk L. Boguslawski raz za razem zaserwowały swoim miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące walki pomiędzy graczami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska drętwe. Natrafiamy na ostre faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, przepiękne asysty i gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Zagłębie Lubin II oraz Znicz Pruszków jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.