Dnia 2022-08-14 10:00 miał miejsce mecz Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2022-08-14 10:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków oraz Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: M. Firlej 6' 1-0 S. Nagamatsu 28' 2-0 B. Purcha 79' 2-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Grudzinski 31' K. Pomorski 49'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 43' T. Pranica 89'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ciekawe starcia w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak M. Grudzinski M. Bartkow nierzadko zagwarantowały własnym stałym fanom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to potyczki nużące. Trafiamy na niezwykłe asysty i bramki, bezlitosne faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków i ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Znicza.