Radunia Stężyca kontra Znicz Pruszków, wynik spotkania: 0-1

W dniu 2022-11-13 12:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19 pomiędzy Radunia Stężyca a Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca a Znicz Pruszków wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Firlej 62' 0-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Kosznik 35' T. Dejewski 49' R. Stepien 81' R. Stepien 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: P. Czarnowski 29' L. Boguslawski 90'

Czerwone kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 90'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Radunia Stężyca zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków podejmie Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak R. Kosznik P. Czarnowski często gwarantują wyśmienitym fanom mnóstwo emocji. Walki między graczami ligowymi bywają nader zaciekłe, rzadko bywa, że zmagania przynudzają. Zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Radunia Stężyca i Znicz Pruszków oraz ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.