Na stadionie Stadion Znicza dnia 2022-02-26 11:30 odbył się mecz pomiędzy Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków: wynik końcowy 2-0

Znicz Pruszków kontra Garbarnia Kraków, wynik końcowy 2-0. Dnia 2022-02-26 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Machalski 19' M. Baran 30' I. Lewczuk 72'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Nakrosius 17' M. Bartkow 23' D. Nakrosius 90'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: D. Nakrosius 90'

Główny arbiter spotkania - K. Arys. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Znicz Pruszków zmierzy się już z Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Chojniczanka Chojnice natomiast Garbarnia Kraków z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Śląsk Wrocław II.

W dzisiejszych czasach wierni fani z entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi II Liga - East. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak M. Machalski D. Nakrosius często zapewniły fantastycznym entuzjastom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska nudzą kibica. Trafiamy na bezlitosne faule, wspaniałe bramki i asysty, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Znicza.