Spotkanie Śląsk Wrocław II kontra Znicz Pruszków zakończone wynikiem 1-3 dnia 2022-10-01 11:00

W dniu 2022-10-01 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 13 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Znicz Pruszków.

Pierwsza część spotkania między Śląsk Wrocław II a Znicz Pruszków zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: M. Kurowski 59' 1-0 S. Nagamatsu 64' 1-1 M. Cegiełka 71' 1-2 K. Pomorski 82' 1-3

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Pawelec 27' M. Kurowski 70'

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Lizak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Śląsk Wrocław II stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków natomiast Znicz Pruszków podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Wisła Puławy.

Dzisiaj wierni fani śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak M. Pawelec nieraz zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że są to potyczki statyczne. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, spektakularne bramki i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Śląsk Wrocław II oraz Znicz Pruszków jak ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Oporowska.