Mecz Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków dnia 2021-11-13 12:00 na stadionie Stadion ROSRRiT - 1-2

Dnia 2021-11-13 12:00 na stadionie Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Siedlce i Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Pogoń Siedlce a Znicz Pruszków wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: M. Górski 29' 1-0 L. Hrnčiar 53' 1-1 S. Nagamatsu 69' 1-2

Żółte kartki Pogoń Siedlce: J. Tadrowski 74' M. Wichtowski 83'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Baran 25'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny arbiter meczu - . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Pogoń Siedlce stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II.

Wierni fani śledzą niezwykle interesujące potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy jak J. Tadrowski M. Baran nieustannie sprawiają własnym wiernym fanom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na bezlitosne faule, spektakularne bramki oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Pogoń Siedlce oraz Znicz Pruszków z ligi II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion ROSRRiT.