Znicz Pruszków vs Hutnik Kraków, wynik spotkania: 0-0

Po pierwszej połowie meczu między Znicz Pruszków a Hutnik Kraków wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2021-11-05 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Znicz Pruszków a Hutnik Kraków.

Gole strzelali:

Żółte kartki Znicz Pruszków: A. Stawikowski 19' M. Machalski 31' M. Bochenek 42' M. Gabrych 72'

Żółte kartki Hutnik Kraków: A. Hafez 51' D. Hoyo-Kowalski 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Znicz Pruszków zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów. Kolejno natomiast Hutnik Kraków podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Olimpia Elbląg.

Dzisiaj liczni kibice z zapałem śledzą pasjonujące starcia w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak A. Stawikowski A. Hafez stale gwarantują fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach emocji. Cieszące oko walki między drużynami futbolowymi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania męczą. Trafiamy na ostre faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przepiękne gole oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Znicz Pruszków oraz Hutnik Kraków oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Znicza.