Dnia 2021-11-20 15:00 odbył się mecz pomiędzy Motor Lublin i Znicz Pruszków zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Motor Lublin a Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Motor Lublin a Znicz Pruszków wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: D. Sędzikowski 14' 1-0 J. Ostrowski 63' 1-1

Żółte kartki Motor Lublin:

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Motor Lublin stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Śląsk Wrocław II a Znicz Pruszków z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków.

Wielu fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo nieustannie gwarantują fantastycznym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przepiękne bramki oraz asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy drużynami są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż są to zmagania usypiające. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Motor Lublin oraz Znicz Pruszków oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Arena Lublin.