Mecz Ruch Chorzów - Znicz Pruszków zakończony wynikiem 0-0

Ruch Chorzów - Znicz Pruszków wynik meczu 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a Znicz Pruszków zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2022-05-01 13:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 31 pomiędzy Ruch Chorzów a Znicz Pruszków.

Gole strzelali:

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Wyroba 45' R. Szywacz 48' M. Mokrzycki 54' R. Zubkov 59'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Bochenek 9' D. Yukhymovych 23'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Kukla. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Pogoń Siedlce.

Wielu fanów śledzi potyczki ligi II Liga - East. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak P. Wyroba M. Bochenek wielokrotnie gwarantują fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy graczami z ligi są nader zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nudzą kibica. Stale natrafiamy na przepiękne gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East. Ruch Chorzów oraz Znicz Pruszków i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.