Spotkanie między Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Znicz Pruszków zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Miejski

Pogoń Grod. Mazowiecki kontra Znicz Pruszków, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Pogoń Grod. Mazowiecki a Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-03-05 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 22 pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: M. Baran 38' 0-1

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: P. Owczarek 39'

Żółte kartki Znicz Pruszków: P. Misztal 21' I. Lewczuk 32'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: M. Gladysz 45'

Główny arbiter spotkania to K. Gasiorowski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Pogoń Grod. Mazowiecki stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Kalisz.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów futbolu śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak P. Owczarek P. Misztal nieraz zapewniły wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się przepiękne asysty czy gole, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę walki między graczami są bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania nudne. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych orazśledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Znicz Pruszków oraz ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.