Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków, wynik spotkania 4-0

Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków zakończony wynikiem 4-0. Dnia 2022-07-16 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 1 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Znicz Pruszków.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Znicz Pruszków zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: M. Stefanik 18' 1-0 K. Adamek 19' 2-0 B. Sulkowski 77' 3-0 S. Lewicki 90' 4-0

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg:

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Lech Poznań II.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą pasjonujące starcia w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo raz za razem zagwarantowały kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami są zagorzałe, rzadko okazuje się koniec końców, że są to spotkania nużące. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi II Liga - East. Siarka Tarnobrzeg oraz Znicz Pruszków i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion OSiR Wisła.