Spotkanie między Znicz Pruszków oraz Zagłębie Lubin II zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Znicza

Dnia 2022-08-06 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków oraz Zagłębie Lubin II.

Po pierwszej połowie spotkania między Znicz Pruszków a Zagłębie Lubin II wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: K. Pomorski 50' 1-0 M. Firlej 52' 2-0

Żółte kartki Znicz Pruszków: K. Pomorski 28' 31'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: 86'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Gasiorowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków stanie naprzeciw Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków oraz Olimpia Elbląg natomiast Zagłębie Lubin II z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice z zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe poczynania w lidze II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak K. Pomorski częstokroć zapewniły wyborowym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to mecze nie warte uwagi. Zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, efektowne asysty czy gole, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Znicz Pruszków i Zagłębie Lubin II i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Znicza.