Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków, wynik meczu - 2-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Kotwica Kołobrzeg oraz Znicz Pruszków zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-07-30 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz ligi II Liga kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się ze sobą Kotwica Kołobrzeg oraz Znicz Pruszków.

Gole strzelali: G. Goncerz 9' 1-0 S. Nagamatsu 32' 1-1 P. Witasik 49' 2-1

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: R. Obst 11' D. Kostkowski 75'

Żółte kartki Znicz Pruszków: P. Moskwik 7' M. Grudzinski 17' K. Pomorski 71'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny arbiter meczu to M. Szczerbowicz. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Kotwica Kołobrzeg stawi czoła Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków natomiast Znicz Pruszków podejmie Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków.

Fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak R. Obst P. Moskwik raz za razem zapewniły wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami są zażarte, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska nudzą kibica. Regularnie trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, efektowne asysty czy gole, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Kotwica Kołobrzeg oraz Znicz Pruszków i ich udział w lidze II Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.