Mecz Znicz Pruszków - Bełchatów zakończony wynikiem 0-0 na stadionie Stadion Znicza dnia 2021-11-27 11:00

Znicz Pruszków - Bełchatów 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Znicz Pruszków oraz Bełchatów zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-11-27 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 19 pomiędzy Znicz Pruszków a Bełchatów.

Gole strzelali:

Żółte kartki Znicz Pruszków: L. Hrnciar 43' T. Proczek 88'

Żółte kartki Bełchatów: M. Gancarczyk 53' W. Gancarczyk 85' A. Golanski 90'

Czerwone kartki Bełchatów:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków stawi czoła Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków oraz Pogoń Grod. Mazowiecki natomiast Bełchatów zmierzy się z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków.

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu śledzi pasjonujące potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak L. Hrnciar M. Gancarczyk wielokrotnie sprawiają kapitalnym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Potyczki między graczami są bardzo zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, że są to potyczki drętwe. Wielokrotnie zdarzają się brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Znicz Pruszków oraz Bełchatów z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Znicza.