Spotkanie Hutnik Kraków - Znicz Pruszków zakończone wynikiem 0-1 dnia 2023-06-04 16:00 na stadionie Stadion Suche Stawy

W dniu 2023-06-04 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Hutnik Kraków oraz Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie meczu między Hutnik Kraków i Znicz Pruszków wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: K. Pomorski 80' 0-1

Żółte kartki Hutnik Kraków: P. Kielis 32' P. Nowakowski 33' K. Wenger 41' H. Karpinski 44' K. Wenger 72'

Żółte kartki Znicz Pruszków: K. Wingralek 58' M. Grudzinski 77' W. Nowak 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków: K. Wenger 72'

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Hutnik Kraków stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Znicz Pruszków podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Mocne piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo P. Kielis K. Wingralek częstokroć zagwarantowały wspaniałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, przepiękne asysty czy gole, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki między drużynami ligowymi są zażarte, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż zmagania nudzą. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Hutnik Kraków i Znicz Pruszków jak ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Suche Stawy.