Spotkanie Pogoń Siedlce vs Znicz Pruszków zakończone wynikiem 3-4

Pogoń Siedlce vs Znicz Pruszków wynik spotkania 3-4. Dnia 2022-09-17 14:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Siedlce oraz Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Pogoń Siedlce oraz Znicz Pruszków wynik wynosił 2-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-4.

Gole strzelali: D. Nowak 7' 1-0 S. Nagamatsu 29' 1-1 M. Firlej 33' 1-2 M. Firlej 38' 1-3 D. Nowak 45' 2-3 M. Firlej 57' 2-4 E. Dzieciol 87' 3-4

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Rutkowski 37' K. Wlodyka 46' Marcinho 47' D. Nowak 80' E. Dzieciol 85'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Grudzinski 18' M. Cegielka 71' W. Nowak 83'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogoń Siedlce zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Hutnik Kraków a Znicz Pruszków z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Jastrzębie.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak M. Rutkowski M. Grudzinski raz za razem gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące walki pomiędzy graczami z ligi bywają zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, iż spotkania nudzą fana. Zdarzają się efektowne asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Pogoń Siedlce oraz Znicz Pruszków i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion ROSRRiT.