Spotkanie pomiędzy Znicz Pruszków oraz Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Stadion Znicza

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków i Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-09-24 10:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Znicz Pruszków a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: B. Florek 38' 0-1 K. Żwir 66' 0-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Cegielka 50' P. Skorecki 85'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: B. Florek 16' M. Spychala 55' F. Szabaciuk 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia spotkania - S. Tarnowski. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Znicz Pruszków stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Wisła Puławy a Stomil Olsztyn zmierzy się z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg.

Liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak M. Cegielka B. Florek częstokroć zaserwowały wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż mecze nas męczą. Ustawicznie zdarzają się efektowne gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Znicz Pruszków i Stomil Olsztyn jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Znicza.