Mecz Lech Poznań II kontra Znicz Pruszków dnia 2023-05-21 11:00: 2-2

Dnia 2023-05-21 11:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznań II i Znicz Pruszków.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznań II a Znicz Pruszków zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: M. Dziuba 12' 1-0 M. Firlej 55' 1-1 D. Barnowski 79' 1-2 M. Zukowski 90' 2-2

Żółte kartki Lech Poznań II: B. Zoladz 39' N. Paclawski 75'

Żółte kartki Znicz Pruszków: Y. Tkachuk 20' M. Grudzinski 26' D. Barnowski 89'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lech Poznań II stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Wisła Puławy natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów śledzi potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Składające się z zdolnych graczy zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi B. Zoladz Y. Tkachuk nieustannie gwarantują fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Wspaniałe zmagania między piłkarzami z ligi są bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że mecze męczą fana. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Lech Poznań II i Znicz Pruszków w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Amiki Wronki.