Mecz pomiędzy Znicz Pruszków i Chrobry Głogów zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-05-05 16:00 na obiekcie Stadion Znicza

W ostatniej kolejce I ligi doszło do starcia pomiędzy drużynami Znicz Pruszków i Chrobry Głogów na Stadionie Znicza. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik na przerwę wskazywał przewagę gości, którzy prowadzili 1-0. Spotkanie odbyło się 5 maja o godzinie 16:00. W trakcie pojedynku obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom, co sprawiło, że kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Relacja z meczu Znicz Pruszków - Chrobry Głogów

Wczorajsze starcie na Stadionie Znicza pomiędzy miejscowym Zniczem Pruszków a drużyną Chrobrego Głogów zakończyło się remisem 1-1. Mecz obfitował w emocje i niezwykle zacięte pojedynki na boisku.

Zaczynamy od pierwszej połowy, która to zakończyła się prowadzeniem gości 0-1. Strzał S. Lewkota z asystą od S. Bartlewicza w 37. minucie przechylił szalę zwycięstwa na korzyść Chrobrego Głogów. Mimo starań gospodarzy, to goście wyszli na prowadzenie, co podgrzało atmosferę na trybunach.

Druga połowa przyniosła jednak zmianę w układzie sił na boisku. To D. Stanclik, zawodnik Znicza Pruszków, zapisał się na listę strzelców w 72. minucie, wyrównując stan meczu na 1-1. Bramka ta dała drugiego ducha miejscowej drużynie, która zdecydowanie zwiększyła presję na przeciwnikach.

Mimo wzmożonych wysiłków obu zespołów, wynik nie uległ zmianie do końcowego gwizdka sędziego. Mecz zakończył się remisem 1-1, pozostawiając kibiców na trybunach z mieszanką satysfakcji i lekkiego niedosytu.

Następne spotkania zapowiadają się równie emocjonująco dla obu drużyn. Znicz Pruszków zmierzy się z zespołami Motoru Lublin, Wisły Płock oraz Odry Opole, natomiast Chrobry Głogów stanie do walki z Resovią Rzeszów, Podbeskidziem oraz Zagłębiem Sosnowiec.