Dnia 2023-04-17 16:15 na obiekcie Stadion OSRiR odbyło się spotkanie Kalisz - Znicz Pruszków: 1-3

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Kalisz i Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Dnia 2023-04-17 16:15 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Kalisz oraz Znicz Pruszków.

Gole strzelali: M. Firlej 29' 0-1 K. Koczy 41' 1-1 D. Yukhymovych 45' 1-2 K. Pomorski 70' 1-3

Żółte kartki Kalisz: M. Gawlik 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: Y. Tkachuk 90'

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia meczu to S. Tarnowski. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Kalisz stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Jastrzębie.

Mnóstwo fanów futbolu z entuzjazmem śledzi ciekawe potyczki w lidze II Liga - East. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak M. Gawlik Y. Tkachuk nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami są zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że są to zmagania statyczne. Regularnie obserwujemy idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Kalisz i Znicz Pruszków w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion OSRiR.