Dnia 2023-04-01 11:00 na obiekcie Stadion Górnik odbyło się spotkanie pomiędzy Górnik Polkowice oraz Znicz Pruszków zakończone wynikiem 1-2

Górnik Polkowice vs Znicz Pruszków 1-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Polkowice a Znicz Pruszków zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-04-01 11:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice oraz Znicz Pruszków.

Gole strzelali: M. Firlej 31' 0-1 M. Firlej D. Barnowski 41' 0-2 K. Wingralek 44' 0-3 D. Yukhymovych 47' 1-3

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Krasa 79'

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Nagamatsu 27' J. Wojcicki 50' D. Yukhymovych 52'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Górnik Polkowice stanie naprzeciw Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Wisła Puławy natomiast Znicz Pruszków z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące potyczki ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi K. Krasa S. Nagamatsu częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy bezlitosne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami są nader zaciekłe, rzadko bywa ostatecznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Górnik Polkowice oraz Znicz Pruszków jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.