Mecz pomiędzy Garbarnia Kraków i Znicz Pruszków zakończony wynikiem 2-3 dnia 2023-03-18 14:00 na obiekcie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Garbarnia Kraków a Znicz Pruszków wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

W dniu 2023-03-18 14:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Garbarnia Kraków i Znicz Pruszków.

Gole strzelali: M. Grudziński 8' 0-1 M. Firlej 22' 0-2 M. Kardas 24' 1-2 M. Firlej 49' 1-3 M. Assinor 62' 2-3

Żółte kartki Garbarnia Kraków: T. Tymosiak 48' M. Nowak 54'

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny arbiter meczu - K. Gasiorowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin.

Liczni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi II Liga - East. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak T. Tymosiak nieustannie gwarantują kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Regularnie zdarzają się wyjątkowe gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zażarte, rzadko okazuje się, iż są to spotkania usypiające. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i oglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Garbarnia Kraków i Znicz Pruszków jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.